Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kako riješiti...
PostPostano: 14 lip 2011, 19:25 
Jr. Member

Poštovana,
zanima me kako riješiti problem dlakavosti oko aureola grudi? Naime, imam od puberteta oko 50-tak crnih dlaka oko svake aureole koje redovito čupam pincetom i čini mi se da one postaju sve jače i jače (čak sada iz jednog korijena rastu po dvije). Zna se dogoditi da te dlake i urastu i naprave mi samo još više problema (osim što me to užasno, užasno smeta). Možete li mi reći okvirno koliko bi elektroepilacija (ili nešto drugo) koštala u ovakvom slučaju i po iskustvu otprilike koliko bi tretmana trebalo napraviti?
Napominjem da sam svakih 6 mj u postupku potpomognute oplodnje (ne znam smije li se onda raditi tretman ili se stigne cijela terapija završiti u vremenu između postupaka).
Unaprijed Vam se zahvaljujem!

Vrh

Naslov: Re: Kako riješiti...
PostPostano: 25 kol 2011, 07:48 
Moderator

I sami ste zaključili da bi najprimjerenija metoda za rješenje Vašeg problema bila elektroepilacija. Elektroepilacija je serija tretmana, kojima se nastoji obuhvatiti cijeli ciklus rasta dlake koji može trajati od nekoliko mjeseci do godinu dana.
U salonu FORMA osnovni tretman elektroepilacije košta 140,00 kn i traje 20min. Prije prvog tretmana obavezan je pregled i konzultacija.Radu ću Vam reći više za vrijeme konzultacije.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner