Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 1 post ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Bolovi u kicmi i kuku
PostPostano: 14 pro 2007, 22:29 
Jr. Member

Na pocetku bih Vas zelio sve pozdraviti uz izvinjenje za slucaj da se moj post nasao u pogresnoj korisnickoj grupi.

Star sam 36 godina, visok 193 cm, tezak 108, i bez obzira na moju trenutnu tezinu nisam debeo, barem tako ne izgledam. Prije par godina poceo sam osjecati blagu bol u kostima, preciznije receno zglobovima, koja se \"premijestala \" odnosno \"kretala\" po tijelu. Nekada me je znao iz cista mira zaboljeti zglob prsta, nekada zglobovi vrata, ruke ili sl. Bol je trajala neko krace vrijeme i potom je nestajala na nacin kao sto je i dolazila. U danasnje vrijeme osjecam bol u donjem dijelu kicme koji se koci, a takodjer osjecam i bol koja se s vremena na vrijeme prenosi sa lijevog na desni kuk, i tako non-stop. Prije par mjeseci nisam se mogao dici iz kreveta oko 20-ak dana, i sva moja fizicka aktivnost u to vrijeme se svodila na javljanje lijecniku koji mi je pripisao terapiju u injekcijama koja se sastojala od voltarena, apaurina, i jos necega. Lijecnik je prekinuo terapiju nakon par dana jer je bol nestala. Pri posjetama lijecniku, dakle pri kretanju sa ciljem dolaska do automobila, osjecao sam izrazito veliki nagon za velikom nuzdom, a u isto vrijeme mi je trnula lijeva noga, analni otvor, i spolni organ. Bol je nestajala nakon izlezavanja od par sati na strani koja mi ne trne. Danas nemam tih problema, ali osjecam da mi je donji dio kicme ukocen, tesko se saginjem i pri saginjanju osjecam bol, a taj isti bol osjecam u lijevom kuku i nesto malo i u stopalima. Interesantno je da bol ne jenjava kao prije, nego da je konstantno osjetljiv, i da se s vremena na vrijeme povecava. Dok sam bio mladji bavio sam se sportom (trcanjem i dizanjem utega), sve dok nakon povrede noge nisam operisao medijalni meniskus koji je prema rijecima ljekara odstranjen. Takodjer dosta dugo sjedim na stolici posto sam programer, i ne bavim se gotovo nikakvim tezim fizickim radom. O cemu se radi, sta trebam raditi, i kako da se izlijecim? Hvala Vam na odgovorima.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 1 post ]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner