Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pigmanorm W
PostPostano: 19 vel 2010, 22:58 
Sr. Member

Cijenjena doktorice, prije svega da vam se zahvalim na svim predhodnim odgovorima.
Moje pitanje je vezano za kremu pigmanorm w koju trenutno koristim, naime trebalo mi je puno vrmena da dodjem do nje i konacno sam je dobila.
Pocela sam je koristiti nedavno samo na tamne fleke i koza na tretiranom podrucju mi se pocela crveniti i ljustiti, pa me zanima dali je to ok ili je u pitanju neka losa reakcija na kremu. Fleka je iznad gornje usne pa to malo cudno izgleda pa se brinem. Ako je to normalna reakcija zanima me koliko se dugo koristi ta krema tj kada da prestanem sa upotrebom da cekam da se koza oguli ili...Trenutno je mazem samo navecer na cistu kozu i to u tankom sloju. Sada sam mislila maloprestat samazanjem pa ponovo za 2 3 dana kad se ovo smiri. Da li je i to ok...

Brinem se jer bi voljela da se rijesim fleka ali me strah da ne napravim gore....

Vrh

Naslov: Re: Pigmanorm W
PostPostano: 26 vel 2010, 08:51 
Moderator

Ljuštenje je očekivana i željena reakcija. Predlažem ukoliko je ljuštenje jako izraženo Pigmanorm kremu primjenjivati svaku II noć. Svako jutro i ostale večeri mazati tretirana područja masnijom kremom za lice. Kako ulazimo u sunčani dio godine preporučam štititi se jako od sunca (SPF 50).
Krema se inače primjenjuje 1-2 mjeseca. Ponavljam: ne trebate se brinuti zbog ljuštenja. To je normalan proces koji u konačnici dovodi do izbljeđenja hiperpigmentacija. Puno je bitnije da se uopće ne izlažete suncu jer zbog Vaše sklonosti nastanku hiperpigmentacija novo izlaganje suncu može dovesti do njihove ponovne pojave.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner