Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: UNKARTROZA
PostPostano: 07 sij 2006, 19:59 
imam 24 godine.prije otprilike 6 mjeseci poceo sam osjecati povremene glavobolje sa vrtoglavicama,u pocetku je to bilo samo povremeno te nisam obracao paznju na to.kasnije su simptomi blage vrtoglavice postali stalno prisutni u obimu da sam mogao obavljati svakodnevne aktivnosti uz konstantan osjecaj nestabilnosti pri hodu i stajanu.povremeno i kada sjedim sam osjecao da se ljuljam.22.11.dijagnosticirana mi je BLAGO DEFORMIRAJUCA UNKARTROZA VRATNOG DIJELA KICME,insuficient DVA (DESNE VERTEBRALNE ARTERIJE) od tada pijem cinarizin forte u pocetku po pola tablete 2 puta na dan a kasnije po jednu cijelu dva puta na dan i e200 vitamin.u cilju obnove hrskavice pijem joitace kapsule 2 na dan(popio sam vec dvije kutije)u zadnjih 7 dana idem i na fizikalnu terapiju za vrat.s obzirom da su mi simptomi blage nestabilnosti pri hodu i stajanju i dalje prisutni,imam osjecaj kao da se tlo pomice ispod mene,a lijecenje cinarizinom traje vec 40-ak dana molim Vas da mi kazete da li su moja dijagnoza i terapjia u skladu sa mojim simptomima i da li postoji bolji nacin lijecenja?kod kuce primjenjujem vjezbe za vrat po metodi Meckkenzie.zabrinut sam sto ti blagi simtomi nestabilnosti i dalje traju a povremeno se jave jace glavobolje uz blagi vertigo.blaga bol u vidu napetosti je stalno prisutna u desnom dijelu vrata.takodje imam osjecaj pucketanja u usima(kao lomljenje sitnih grancica) kad gutam il radim vjezbe.da li je to od istrosene hrskavice vrata i kada mogu ocekivati da ce se ista obnoviti od jointace kapsula?ako je moja terapija ispravna kada mogu ocekivati prestanak simptoma nestabilnosti pri stajanju i hodu ?UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!!!

Vrh

Naslov: Re: UNKARTROZA
PostPostano: 24 sij 2006, 11:15 
Moderator

Glede Vaše životne dobi i subjektivnih poteškoća svakako nije uputno da se sami liječite tj. da sami određujete količinu i vrstu lijekova. Uputno se javiti neurologu radi ciljane obrade i postavljanja prave dijagnoze. Tek tada će se odrediti i prava terapija.

Lijepi pozdrav,
Prim.Doko Guina

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: