Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: fleke po vratu i dekolteu
PostPostano: 25 kol 2005, 10:36 
Jr. Member

Postovani,

U predjelu vrata s desne strane, po sredini prsnog kosa, pa sve do dna desne dojke, pruza mi se velika fleka, ili kako bih to vec nazvala, dosta jake, smedje velike pjege. Pa to izgleda dosta ruzno!
Imam 25 godina, cisto lice bez pristica, ali to mi stvara veliki kompleks. Izgleda jako ruzno, narocito u proljece, akda mi ostatak tijela jos bijel, a taj dio crn. Mnogi su me pitali da li mi je to prljavo! Nesto sitno ispod uha imala sam jos od puberteta, a kasnije mi se jako prosirio. Mogu zahvaliti samo svojoj dugoj kosi, s kojom to uspijevam prekriti.
Bila sam kod doktorice na Saliti, ali ona mi je rekla da to nista ne diram, nego da prekrivam puderom. Zamislite sada moje muke koliko truda moram uloziti svakodnevno dok stavim puder na lice, vrat i dekolte? Ne mogu vjerovati da danas ne postoji nesto cime bi se to uklonilo ili...bojim se da se ne prosiri dalje!
Molim vas da mi pomognete!

Kome da se obratim?

Srdacan pozdrav

Vrh

Naslov: Re: fleke po vratu i dekolteu
PostPostano: 14 ruj 2005, 08:11 
Moderator

Poštovana, vi imate hiperpigmentaciju kože. Navedena problematika spada u dermatološku lasersku domenu.
Možete se javiti dr Sanji Mateši, tel 236-339, ili dr. Maji Ceković, Poliklinika Dermangio, Pod zidom 1, Zagreb. Postoje posebni laseri za hiperpigmentacijske mrlje kože, pa će vam navedene liječnice znati odgovoriti kolike su šanse da se riješite problema.
Puno pozdrava

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: