Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: svrab i crvenilo oko penisa
PostPostano: 19 tra 2006, 20:54 
Jr. Member

Postovanje, molim vas odgovorite!
Proslog leta sam primetio crveno/braon ravne fleke nepravilnog oblika koje se nalaze samo u predelu stidnih dlaka, dakle oko penisa. Ovaj predeo me svrbi (ne cesem ga). Od promena koje mogu biti relavantne sam primetio oteklu limfnu zlezdu na grlu i osecaj gripoznosti. Osecaj gripoznosti imam samo nakon iscrpnog treninga (tenis) i prodje nakon sto odspavam, ali to tako traje vec godinu dana. Inace se osecam dobro. Seksualno aktivan. Uradio sam pregled krvi i dr mi kaze da je sve u redu. Ovih dana cu ici kod dermatovenerologa ali molim vas recite mi na sta vas ovo podseca, bice mi lakse da odem. Hvala unapred.

Vrh

Naslov: Re: svrab i crvenilo oko penisa
PostPostano: 27 tra 2006, 08:16 
Moderator

Slika je vrlo šarolika tako da Vaši brojni simptomi mogu i nemoraju imati međusobne veze.
Umor koji opisujete može biti prisutan u slučaju infekcije klamidijom ili mikoplazmama ( Ureaplasma urealyticum, Mycoplasma hominis ).
Limfni čvor na vratu najvjerojatnije je posljedica infekcije u području grla,uha ili nosa.

Predlažem načiniti :
1. SE,KKS,GUK, GGT,CRP.
2.sediment i biokemija urina
3.bris mokračne cijevi na klamidiju i to za DIGENE test,
4.iz uzorka ejakulata napraviti testove za mikoplazme,aerobne i anaerobne bakterije.
5.ako još postoji limfni čvor tada i bris grla i nosa za test na bakterije.

Ako u urinu nađu eritrocite tada treba napraviti 2 brisa jedan spolovila iz vana,drugi bris mokračne cijevi za DIGENE test HPV.
NAJIDEALNIJE BI BILO DA VIDIMO OSOBNO vAŠE PROMJENE, JER PREGLED I ANAMNEZA SU 70 % TOČ NE DIJAGNOZE,NAKON TOGA IMAMO NAJMODERNIJE APARATE ZA DIJAGNOSTIKU tel. 6112 501.Paralelno primamo muške pacjente i njihove partnerice,jer imamo ginekologa,a ja se bavim infektima kod žena i muškaraca.
Možete napraviti kompletnu dijagnostiku.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner