Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: jazz tablete
PostPostano: 08 lip 2010, 14:17 
Jr. Member

Dobar dan!
Imam problem sa Jazz tabletama.
Rodila sam 22.11.2008. i pila sam Triquilar tablete ali su mi počele glavobolje, pa sam prešla na Jazz,a menstruacija mi je bila uredna sa Triquilarom,sada u nazad 4 mj. pijem Jazz,ali menstruaciju sam samo imala prva dva mjeseca uzimanja Jazz tableta.
Papa test je uredan, krv uredna, jajnici uredni ,ali nemam menstruaciju.Ginekolog mi je rekao da je sve u redu i da se ništa nemoram bojati,jer mi je preniska razina hormona(laički)od Jazz tablata koje i dalje koristim i da se moja meternica ne ljušti pa nemogu ni imati menstruaciju,a trudna nisam jer sam napravila test i pregled kod ginekologa.
PITANJE:Dali da se pomirim sa situacijom kakva je?
I zbog nedostatka menstruacije me strah trunoće,jer nemislim svaki mjesec kupovati testove!?
Tj.što mi je za raditi,kako da znam da neću zatrudniti!? Hvala!
P.S uredno ih uzimam i već sam stekla naviku i nije mi se desilo da sam ikoju tabletu propustila.....

Vrh

Naslov: Re: jazz tablete
PostPostano: 09 lip 2010, 12:43 
Moderator

Poštovana,
Iz dosadašnjeg iskustva sa Yaz tabletama sam uvidio da nemalom broju žena one ne odgovaraju. One imaju svoj kontraceptivni učinak ali i nuspojave.
Vama bih savjetovao promjenu kontraceptiva u neke druge tablete ili drugi oblik kontracepcije koji će Vam bolje odgovarati (vaginalni prsten, spirala, flasteri).

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner