Sada je: 23 tra 2014, 11:10.

Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Gljivice
PostPostano: 04 svi 2012, 18:16 
Jr. Member

Prije otprilike 2 mj. počeo me mučiti najvjerojatnije klasični problem s gljivicama na spolnom organu. Pokušao sam koristiti kremu Canesten, kroz 10 dana, i pomoglo je, međutim, nekoliko dana nakon što bih prestao koristiti kremu, simptomi bi se vratili. Pokušao sam ponovno, jednako tako 10 dana, s istim učinkom - simptomi bi nestali, i kad bih prestao s kremom, nakon par dana se vraćaju.
Posjetio sam dermatovenerologa, međutim, baš u to vrijeme su se simptomi nakratko povukli, pa je liječnik rekao da je "sve u redu".
Postoji li neki drugi način liječenja, ili da i dalje pokušavam s Canestenom? Što učiniti da se simptomi više ne vrate? Napominjem da se istovremeno pokušavam pridržavati svih uobičajenih preporuka u slučaju gljivične infekcije (odnosi s partnericom samo uz zaštitu, pazim na vlagu itd.)
Usput, je li se za ovakve tegobe uputnije obratiti dermatovenerologu ili urologu?
Unaprijed zahvaljujem

Vrh

Naslov: Re: Gljivice
PostPostano: 15 svi 2012, 09:00 
Moderator

Ako su gljivice u pitanju a tegobe se stalno vračaju možda će biti potrebna oralna terapija. npr. Diflucan caps. kroz određeno vrijeme. Posjetite svog dermatologa ili urologa ponovno.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner