Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 5 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: zelim bit deblja
PostPostano: 29 sij 2007, 15:58 
Jr. Member

imam 22 god, visina 164, težina 50 kg.
imam vrlo mrsave ruke,posebno kod zglobova gdje uopce nemam mesa nego kost i koza(ruka mi je poput 10-godisnje djevojcice). i noge su mi vrlo mrsave, sama kost a jos k tome i okserice. jedino imam kolutic oko struka i to mislim skinut. jedem puno i jedem sve. dali je moguce nekim posebno odabranim jelima poboljsat strukturu tijela uz mogucnost vjezbanja? velika mi je zelja ljeti nosit kratke hlace, no to uz moje premrsave noge i jako izrazena koljena ne ide!!!!
molim Vas, pomozite!

Vrh

Naslov: Re: zelim bit deblja
PostPostano: 01 svi 2007, 17:11 
Jr. Member

Citat:
valerija_666 wrote:
imam 22 god, visina 164, težina 50 kg.
imam vrlo mrsave ruke,posebno kod zglobova gdje uopce nemam mesa nego kost i koza(ruka mi je poput 10-godisnje djevojcice). i noge su mi vrlo mrsave, sama kost a jos k tome i okserice. jedino imam kolutic oko struka i to mislim skinut. jedem puno i jedem sve. dali je moguce nekim posebno odabranim jelima poboljsat strukturu tijela uz mogucnost vjezbanja? velika mi je zelja ljeti nosit kratke hlace, no to uz moje premrsave noge i jako izrazena koljena ne ide!!!!
molim Vas, pomozite!

Ja sam godinama imala taj problem, odnosno nikako se nisam mogla udebljati.Pila sam razne čajeve,vitamine, i probala puno toga,obilazila liječnike,ali jednostavno nisam uspjela. Kolegica mi je preporučila proizvode koje je ona pila radi mršavljenja.Obratila sam se savjetnicima na e-mail wellness-hr@net.hr i oni su mi predložili progra za mene. Nakon 3 mjeseca sam se udebljala 10 kg i to zdrave mišične mase i končano riješila svoj dugohodišnji problem sa manjkom kilograma.
ne mogu vam opisati koliko mi je to promjenilo život i koliko sam sretna.

Vrh

Naslov: Re: Re: zelim bit deblja
PostPostano: 16 pro 2008, 15:03 
Jr. Member

a mozes li nam rece sta su ti oni preporucili?
ili nam u potpunosti objasni nacin na koji si dobila tih 10 kg. samo neko je sve to jednom prosao moze razumeti kako se mi mrsavice osecamo........

Vrh

Naslov: Re: Re: Re: zelim bit deblja
PostPostano: 21 vel 2010, 21:47 
Member

Citat:
rafael wrote:
a mozes li nam rece sta su ti oni preporucili?
ili nam u potpunosti objasni nacin na koji si dobila tih 10 kg. samo neko je sve to jednom prosao moze razumeti kako se mi mrsavice osecamo........

e-mail wellness-hr@net.hr vidi na ovaa adresa taka ti preporacuva Tea Mrkonjic.inace i jas sum slaba nemam apetit,ali ako slabo jadis samo pocni da jadis povece

Vrh

Naslov: Re: zelim bit deblja
PostPostano: 23 ožu 2010, 11:18 
Jr. Member

Možda da probaš sa B vitaminima za koje je poznato da otvaraju apetit, pivski kvasac i sl. Ali, jednostavno postoje ljudi koji se ne mogu udebljat i na koje niti jedan preparat ne utječe. Nikako ne preporučujem ništa od dodataka prehrani namijenjenim za sportaše (za povećanje tjelesne mase i sl.).

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 5 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner