Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: donacija js/ spontani
PostPostano: 17 srp 2017, 13:03 
Jr. Member

postovanje.

bila sam na donaciji js, 13 dn je beta 536 i do 28 dn je bila 11108...nepravilan raste bete hcg,na uzv je nepravilan GV...trenutno imam na dnevnom ulosku smedi utrogestan...ocito je kraj!!! da napomenem da imam 3 uredne trudnoce iz mladi dana.....donacija je iskljucivo jer mi je rezerva skorz smanjena...e sad zake se trudnoca nije razvijala iako je beta bila besprijekorna....koje pretrage dodatno napraviti jer imamo jos 3 mrzlića u pragu...hvala

Vrh

Naslov: Re: donacija js/ spontani
PostPostano: 19 srp 2017, 12:33 
Moderator

Mišljenja sam da ne trebate raditi nikakve pretrage ukoliko imate iza sebe 3 uredne trudnoće sa istim partnerom. To što ste ovaj puta bili trudni sa doniranom jajnom stanicom za prirodu odnosno biologiju ne znači ništa. Naprosto od svih ukupno začetih trudnoća u prosjeku svaka treća se ne razvija uredno kao posljedica slučajne, genetske pogreške prirode prilikom brzog rasta i razvoja tijekom ranih razvojnih embrionalnih faza. To što Vam je ovaj puta jako stalo do svega i to što tu trudnoću ”čuvate kao malo vode na dlanu” jer ste prošli skupi postupak metode potpomognute oplodnje prirodi odnosno biologiji ne znači ništa. To je naprosto trudnoća kao i svaka druga! Malo okrutno za našu ljudsku logiku ali to je tako. Ukoliko imate još smrznutih zametaka i ukoliko se pokaže da se ova trudnoća ne razvija uredno nakon nekoliko mjeseci možete ići u novu trudnoću. Vjerojatnost da će i ta , slijedeća biti neuspjela je zapravo mala!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner